Student-Athlete |
Insitution |
Year |
Sport |
Megan Hendershot |
Alfred State College |
So. |
Swimming |
Myriah Perry |
Alfred State College |
Sr. |
Swimming |
Bryce Cutler |
Alfred State College |
Jr. |
Swimming |
Jackson Teboe |
Alfred State College |
So. |
Swimming |
Lindsey Thiel |
Alfred State College |
Jr. |
Track & Field |
Cassandra Ryan |
Alfred State College |
Jr. |
Track & Field |
Kyle Glaub |
Alfred State College |
Sr. |
Track & Field |
Jacob Hanss |
Alfred State College |
Jr. |
Track & Field |
Andres Prethes |
Alfred State College |
Jr. |
Track & Field |
Brandon Teboe |
Alfred State College |
Sr. |
Track & Field |
Brandon Teboe |
Alfred State College |
Sr. |
Track & Field |
Jeffrey Andrews |
Alfred State College |
So. |
Wrestling |
Gordon Trahan |
Alfred State College |
So. |
Wrestling |
Allan Huang |
Illinois Tech |
Jr. |
Men's Volleyball |
Louis German |
Illinois Tech |
So. |
Swimming and Diving |
Christian Jones |
Illinois Tech |
Jr. |
Swimming and Diving |
Madeline Lane |
Illinois Tech |
So. |
Swimming and Diving |
Ava Obenaus |
Illinois Tech |
Jr. |
Swimming and Diving |
Brigitte Temple |
Illinois Tech |
Jr. |
Swimming and Diving |
Briana Tyler |
Illinois Tech |
Jr. |
Swimming and Diving |
Tara Kamphuis |
Judson College |
Sr. |
Equestrian |
Katelyn Moore |
Judson College |
Sr. |
Equestrian |
Logan Mingoia |
Paul Smith's College |
Jr. |
Men's Bowling |
Matthew Williams |
Paul Smith's College |
Sr. |
Men's Nordic Ski Team |
Tyler Dezago |
Paul Smith's College |
Jr. |
Men's Nordic Ski Team |
James Neary |
Paul Smith's College |
Snowshoeing |
|
Cody Sears |
Paul Smith's College |
Jr. |
Snowshoeing |
Adaiah Bauer |
Paul Smith's College |
So. |
Snowshoeing |
Caitlin DeBellis |
Paul Smith's College |
So. |
Snowshoeing |
Lenore Marcuson |
Paul Smith's College |
Sr. |
Snowshoeing |
Amanda Preston |
Paul Smith's College |
Jr. |
Snowshoeing |
Kalei Fenn |
Paul Smith's College |
So. |
Women's Bowling |
Katheryn Hill |
Paul Smith's College |
Jr. |
Women's Nordic Ski Team |
Zubin Chheda |
Penn State Brandywine |
So. |
Men's Tennis |
Clay Kocsis |
Penn State Mont Alto |
Sr. |
Wrestling |
Hubert Chen |
Pratt Institute |
So. |
Men's Tennis |
Benjamin Erickson |
Pratt Institute |
So. |
Men's Tennis |
Rongxin Zhang |
Pratt Institute |
Sr. |
Men's Tennis |
David Cutler |
Pratt Institute |
Sr. |
Men's Volleyball |
Dean Liaw |
Pratt Institute |
So. |
Men's Volleyball |
Andrew Orluck |
Pratt Institute |
So. |
Track and Field |
Abigail Gross |
Pratt Institute |
So. |
Track and Field |
Sean Reinig |
Rochester College |
Sr. |
Men's Bowling |
Marcus Baird |
SUNY Canton |
So. |
Men's Hockey |
Ben Beasley |
SUNY Canton |
Jr. |
Men's Hockey |
Thomas Crabtree |
SUNY Canton |
Jr. |
Men's Hockey |
JP Langlois |
SUNY Canton |
So. |
Men's Hockey |
Kyle Matsumoto |
SUNY Canton |
Jr. |
Men's Hockey |
Mitch McLean |
SUNY Canton |
Jr. |
Men's Hockey |
Dylan Rosen |
SUNY Canton |
So. |
Men's Hockey |
Josh Sova |
SUNY Canton |
Jr. |
Men's Hockey |
Joey Vocino |
SUNY Canton |
So. |
Men's Hockey |
Trent Yule |
SUNY Canton |
Jr. |
Men's Hockey |
Illie Berisha |
SUNY Canton |
So. |
Women's Hockey |
Whitney Bernier |
SUNY Canton |
So. |
Women's Hockey |
Alex Bloom |
SUNY Canton |
So. |
Women's Hockey |
Mariah McCue |
SUNY Canton |
So. |
Women's Hockey |
Brittany Miner |
SUNY Canton |
So. |
Women's Hockey |
Noelle Niemiec |
SUNY Canton |
So. |
Women's Hockey |
Grace Page |
SUNY Canton |
So. |
Women's Hockey |
Tia Tassava |
SUNY Canton |
So. |
Women's Hockey |
Margret Troiano |
SUNY Canton |
Jr. |
Women's Hockey |
Matthew Scavetta |
SUNY Delhi |
So. |
Track and Field |
Nicholas Arnecke |
SUNY Delhi |
So. |
Track and Field |
Ryan Roosa |
SUNY Delhi |
So. |
Track and Field |
Morgan Hulbert |
SUNY Delhi |
So. |
Track and Field |
Elise McIntyre |
SUNY Delhi |
So. |
Track and Field |
Colin Cusick |
SUNY-ESF |
Jr. |
Timbersports |
Cory Glassberg |
SUNY-ESF |
Jr. |
Timbersports |
Dave Corey |
SUNY-ESF |
So. |
Timbersports |
Hayley Sussman |
SUNY-ESF |
So. |
Timbersports |
Hannah Quigley |
SUNY-ESF |
Jr. |
Timbersports |
Hailey Smalley |
SUNY-ESF |
So. |
Track and Field |
Marissa Lathrop |
SUNY-ESF |
Track and Field |
|
Sarah Wohlfahrt |
SUNY-ESF |
So. |
Track and Field |
Shannon Gordinier |
SUNY-ESF |
Jr. |
Track and Field |
Jeffrey Driscoll |
The Apprentice School |
So. |
Wrestling |
Chris Kennedy |
The Apprentice School |
Sr. |
Wrestling |
Tyrell Watkins |
The Apprentice School |
Sr. |
Wrestling |
Bertrand Arthur |
WVU Tech |
So. |
Swimming and Diving |
Manuel Serrano Laguna |
WVU Tech |
Jr. |
Swimming and Diving |
Isabela Kisewetter Zandavlli |
WVU Tech |
So. |
Swimming and Diving |
Francine Meyer Sanchez |
WVU Tech |
Sr. |
Swimming and Diving |
Kendra Monnin |
WVU Tech |
Jr. |
Swimming and Diving |
Shannon Wiercioch |
WVU Tech |
Sr. |
Swimming and Diving |
Daniel Lynch |
WVU Tech |
So. |
Track and Field |
Ivy "Nikki" Aleshire |
WVU Tech |
Jr. |
Track and Field |
Seirra Seay |
WVU Tech |
So. |
Track and Field |
Blasita Trevino |
WVU Tech |
So. |
Track and Field |